Ryobi - 18V deflator inflator - high flow: 210 L/min - Comes with nozzle for pinch valve, 2Ah battery and 2A fast charger - R18VI-1C20GZL
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
20
quantity
Product details
Category
  • Part of the RYOBI 18V ONE+ battery system. A battery for over 200+ power tools and garden tools
  • Ideal for inflating inflatable boats, air mattresses and other leisure items
  • Fast filling with 210 l/min and a max. Pressure of 0.034 bar / 0.05 PSI